نوشته های یک پسر قمی

تمرین نویسندگی می کنم ... شما هم خط خطی هام رو غلط گیری کنید تا نویسنده خوبی بشم .

نوشته های یک پسر قمی

تمرین نویسندگی می کنم ... شما هم خط خطی هام رو غلط گیری کنید تا نویسنده خوبی بشم .

نوشته های یک پسر قمی

سلام . خوبید ؟ خوشید ؟
ممنون که اومدید تو این وبلاگ .
من یک پسرم ... متولد ۷۷ ... پس هنوز جوونم ... شاید بهتر باشه بگم تازه اول جوونیمه اما مطمئنا وقتی میگم جوون ، یاد تلف کردن وقت و بی بند و باری و ول بودن تو کوچه و خیابون نمی افتم . من جوونیم رو گذاشتم ( یعتی دارم میذارم ) پای تحصیل ... حالا اینکه چه رشته ای و چه دانشگاهی و ... بماند . اما بچه درسخونی بوده و هستم ... همین قدر بگم که معدل سوم دبیرستانم بالاتر از ۱۹.۷۰ شد .

حالا اینا رو چرا گفتم ؟ گفتم که بدونید تنبل نیستم و اصولا چون نمره یکم برای دانش آموزا شخصیت میاره ، خواستم برای خودم شخصیت بیارم :)))) حالا دیگه ...

چرا خواستم برای خودم شخصیت بیارم ؟؟؟ خب این چه سوالیه ... هر کسی دوست داره شخصیت داشته باشه دیگه ... شما عین ۷ میلیارد آدم رو ببینی و بگی « بی شخصیت » ، تقریبا ۹۹ درصدشون هیچ واکنشی نشون نمیدن ؛ چون زبون فارسی بلد نیستن !!!

اما جدا از شوخی ، جدا شدن از شوخی سخته ولی من این سختی رو تحمل می کنم و جدا میشم و جدی به شما عرض می کنم : می خوام بنویسم ... دیگه از این واضح تر ... نوشتن ... قلم ... کاغذ ... شما هم غلط هام رو بگیرید ... بی رحمانه انتقاد کنید ... باور کنید جدی میگم ... من واقعا از انتقاد شما استقبال خواهم کرد ... حتی از اون انتقاد هایی که به اختلاف سلیقه برمیگرده ... اصلا شاید سلیقه شما بهتر بود و من سلیقه ام رو عوض کردم ... پس از من انتقاد کنید ... مطمئن باشید من شما را به جهنم حواله نخواهم داد :)))

یاعلی

خروس سبزرنگ فتنه

يكشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۵۰ ب.ظ

   این مطلب را باید چند روز پیش و در آن سروصداهایی که جریان فتنه در مورد فرمان آتش به اختیار به پا کردند ، می نوشتم اما خب ... به قول یکی از دوستان ، ماهی را هر وقت از آب بگیری ، بو میدهد !!!

   در این نوشته قصد ندارم که فرمان آتش به اختیار را تفسیر کنم که در این چند روز بارها از سوی افراد موثق انقلابی به درستی تفسیر شده است  . هدف ، بررسی دو احتمال و پرسش دو سوال است .

   پس از فرمان آتش به اختیار رهبری ، جریان فتنه ، به مانند تمام این هشت سال گذشته ، دوباره فتنه ای رسانه ای به پا کردند و با عقل نداشته خود ، « آتش به اختیاری » را اینگونه تفسیر کردند : « این فرمان ، به معنی خودسری جریان تندروی انقلابی است و در آینده باید شاهد بی قانونی و هرج و مرج و لشکرکشی خیابانی باشیم » و در ادامه چند فریاد سوزان سردادند که : وا قانونا ، وا اسلاما ، وا ایرانا و کلی «وا»ی دیگر تا اشک تمساحشان خوب در عکس بیفتد !

   اما با مطالعه این تفسیر دقیق که اتفاقا بدون هیچ قصد و غرضی بیان شده (!) ، دو احتمال به نظر می رسد :

   احتمال اول : از محتوای تفسیرشان فهمیده می شود که جریان فتنه گر بالاخره فهمیده اند که لشکرکشی خیابانی ، هرج و مرج ، آتش زدن مسجد ، رقص و پایکوبی در روز عاشورا و ... عملی بسیار زیان آور است و حال، با نسبت دادن رفتارهای خودشان به جریان انقلابی سعی در تخریب جبهه مقابل دارند .

  اکنون پرسشی که به ذهن می رسد این است که :‌ اگر جریان فتنه ، فهمیده اند کارشان خیانت بوده ، پس بلافاصله باید حداقل یک معذرت خواهی خشک و خالی بنمایند . الحمدلله رسانه های فاخری همچون آمدنیوز ، مملکته ، وحیدآنلاین و ... دربست دراختیار جریان فتنه اند و کمبودی هم در این زمینه احساس نمی شود . اما متاسفانه جریان فتنه ، همچنان خیانت های گذشته خود را در قالب جدید ، تَکرار میکند . 

   احتمال دوم :‌ نخیر آقا ... چه کسی گفته جریان فتنه از اعمال گذشته پشیمان است ؟ مگر مغز چارپایان را خورده اند ؟؟؟ پس جواب خون ندا آقاسلطان را که می دهد ؟ همیشه به یاد داشته باشید فتنه گر واقعی آن است که برای احمقانه ترین کارها ، دلیل داشته باشد !  

   حال، سوال احتمال دوم این است که : اگر لشکرکشی خیابانی ، هرج و مرج ، بی قانونی و ... خوب است و تفسیر کاملا غلط جریان فتنه هم از آتش به اختیار همین است ، پس دیگر مشکلی نداریم . جریان انقلابی هم مانند جریان فتنه، اجازه لشکرکشی خیابانی را دریافت کرده است و از قضا فتنه گرها باید به خود ببالند که گفتمانشان بر گفتمان انقلابی پیروز شده است ؛ چون خودشان هم بهتر میدانند که کسی از گفتمان آن ها پیروی نمیکند مگر اینکه تست الکل بدهد !

   حال به نظرتان کدام احتمال صحیح است ؟ احتمال اول یا دوم ؟ یا شاید هم ... خروسِ کرک و پرْ ریخته ی سبزْ رنگِ فتنه ، دوباره دمش بیرون زده است !

 

کانال تلگرام پسر قمی : qomboy_blog@

 

شما هم نظر بگذارید  (۴)

 • حسین‌علی محمدی
 • در همین حالتی که دارید ماله میکشید حواستون به حسین الله کرم هم باشه :))))
  بدبختای لوزر :)))
  پاسخ:
  خخخخ  ... جالب بود ... چون قافیه تنگ آید ، شاعر به توهین و ناسزا آید 

  سلام، با تشکر از شما

   

  "خروس سبز رنگ فتنه"

   

  با آدرس: http://harfeto.ir/News/24809.html

   

  در سایت حرف تو انتشار یافت.

   

  هدیه سایت حرف تو: امام علی علیه السّلام فرمود: خداوند روزه را واجب کرد تا به وسیله آن اخلاص خلق را بیازماید.

   

  منتظر مطالب ارزنده شما هستیم.

   

  یا علی

  پاسخ:
  سلام ... ممنون 
 • اسمم محموده
 • جالبه تو جواب کامنتتون از کلمه توهین استفاده میکنید :) شاید پست خودتون رو نخوندید!
  باشه جناب ما احمق (خیلی وقته نظر امثال شما برامون عادی شده)، اما شمایی که از بی حرمتی حرف میزنی، امثال شما هم در عاشوراها کم به مسجدهای ما حمله نکردند، برای ما بی حرمتی برای شما انقلابی بودن! باشه!
  شما که اعتراض به مرگ ندا آقاسلطانهارو احمقانه میدونی! شما باهوش!
  پاسخ:
  سلام . نماز و روزه تون قبول . 

  اینکه میگید ما ، منظورتون کیاست ؟ فتنه گرها ؟ شما خودتون رو فتنه گر میدونید ؟ این پست درمورد فتنه گر ها بود . نه اصلاح طلبا ، نه طرفداران میرحسین و نه حتی غیرانقلابی ها . فتنه گرها جدا هستند . 

  مسجدهای شما کجاست که بهشون حمله شده ؟ مگه مسجد ما و شما داریم ؟

  من فتنه گرها رو احمق نامیدم و بلندهم اعلام میکنم به همون دلایلی که تو پست گفته شده . همونطور هم که گفتم فتنه گر با طرفدار میرحسین و اصلاح طلب و ... فرق میکنه 
 • عارفانه های یک دوست
 • سلام مطلب را گرفتم ولی از جوی آب بوی خون می آید پسر به جاایی که به ملت وآرامش بیندیشیم وهشت سال جنگ وایسار واخودگزشتگی بازهم حرف ازموشک وموش موشک بازی است وفتنه وبازارداغ آشوب من خودم یک سربازم واز جنگ هیچ واهمه ای ندارم  اما تا خداوند به آدمها عقل داده جنگ چرا؟ ما ازجنس آدمهای هستیم که فقط پول کور وکفن داشته باشیم بس است وبه دنیای ثروت مندفکرنمی کنیم ولی آرامش رابرای همه خواستاریم عزیز اصلا چرا باشاخ کاو دربیفتیم چرا نباید کاو را دوشید حتی اگر وحشی باشد 
  پاسخ:
  سلام ... این دغدغه شما رو ستایش میکنم که به دنبال آرامش هستید ، ما هم دنبال آرامش هستیم اما وقتی دشمنان این مرز و بوم خواهان از بین بردن این مملکت هستند ، باید ما هم موشک و ادوات جنگی خودمون رو نشون بدیم تا علاوه بر این که آرامش خودمون رو تامین کنیم ، اونا رو هم از فکر حمله به این کشور و حتی تهدید بازداریم ... ما اگر دنبال جنگ بودیم ، سراغ مذاکره نمیرفتیم و رهبری اجازه مذاکره نمیدادند اما ما مذاکره کردیم ولی طرف مقابل باز هم بدعهدی کرد ... پس نشون میده گاو وحشی مقابل ، به هیچ وجه رام نمیشه ... 
  خداوند ان شاءالله به شما سربازان این کشور سلامتی و طول عمر بده و بعد از ۱۲۰ سال شهید بشید ... یا علی 

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی